Virsmatrači

Matracis veselības atjaunošanai 

8316cd83c5.jpg
Ar “MAGNOFLEX®” virsmatraci Jūsu atpūta un naktsmiers kļūs kvalitatīvāks un baudāmāks, turklāt tas aizsargā pret kaitīgiem starojumiem. Jūs noteikti pamanīsiet, ka pieaug Jūsu enerģija un vēlme darboties.

Iesakām, ja Jums ir sūdzības par reimatismu, artrozi, asinsrites traucējumiem, cīpslu sastiepumiem, sasitumiem, palīdzēs audu atkārtotā ārstēšanā, krampju un osteoporozes slimniekiem, atpūtai un relaksācijai.

Virsmatracis ir 1. klases medicīnas produkts, kas nozīmē- tā izstrāde, ražošana, veiktie bioloģiskie testi un klīniskais izvērtējums atbilst augstākajiem standartiem un tam ir CE marķējums.

 

Virsmatrača radītais magnētiskais lauks jau vienas nakts laikā neitralizē stresu, negatīvās emocijas un uzlabo miega kvalitāti.

Matracī magnētiskās joslas ir iestrādātas speciālās zonās, piemēram, kāju vēnu rajonā, lai magnēti stimulētu asinsriti, vienlaikus radot atslābinošu efektu, uzlabotu miegu un veicinātu visa organisma nostiprināšanu.

Magnēti virs MAGNOFLEX matrača rada magnētisko lauku apmēram 75 centimetru augstumā, kas aizsargā no āderu, elektromagnētiskā un citiem starojumiem. Tas nozīmē, ka var grozīties, gulēt uz sāniem, muguras vai vēdera un nepārtraukti atrasties drošībā- pašu sarūpētā magnētiskā patvērumā.


suunaŠūnu līdzsvara atjaunošana

Veselā šūnā ar dabīgu polaritāti, kālija un nātrija joni atrodas līdzsvarā. Šo šūnu dabisko polaritāti lielā mērā izjauc dažādi kaitīgie starojumi, āderes, elektromagnētiskais starojums un brīvie radikāļi. Jo vairāk brīvo radikāļu organismā, jo ātrāk organisms noveco. Brīvie radikāļi ir ļoti aktīvas molekulas, kuras mūsu organismā veido piesārņota vide, nepareizi sabalansēts uzturs, garīga pārslodze, medikamenti, smēķēšana, alkohols, sadzīves ķīmija, kaitīgi darba apstākļi, stress, pārāk intensīvs saules starojums, kā arī dažādi iekaisumi un infekcijas. 

Šādā gadījumā, kad ir izjaukta šūnu dabiskā polaritāte, ļoti labi palīdz "Magnoflex" magnētu terapija. Guļot uz "Magnoflex" virsmatrača, aktīvi atjaunojas šūnu dabiskā polaritāte, līdzsvars.
IMG_3043.JPG

Relaksējošs magnētiskais aizsarglauks

MAGNOFLEX virsmatraci veido oriģināla magnētu sistēma- četras magnētiskās joslas un 18 bipolāri magnēti, kas rada Zemei identisku magnētisko lauku, kurā kompasa adata rāda uz ziemeļiem. Tas nozīmē, ka ir vienalga uz kuru debespusi tiek pavērsts gultas galvgalis, jo virsmatracis pats rada savu biolauku, kurā guļot galva vienmēr atrodas ziemeļu virzienā. 

Šie bipolārie magnēti matracī ir izvietoti krūšu, muguras un kāju lejas daļas rajonā un pie pēdām, līdz ar to ļoti labi palīdz, ja ir kunģa un zarnu darbības traucējumi, vēnu un limfas kaites, vielmaiņas un asinsrites traucējumi, ja ir sūdzības par reimatismu, cīpslu sastiepumiem, sasitumiem, kā arī pie artrīta un osteoporozes. 

Šāds matracis veido relaksējošu magnētisko aizsarglauku, kurš palīdzēs atslābināties, nomierināt nervu sistēmu, palīdzēs, ja ir miega traucējumi, esat jūtīgs pret laikapstākļu izmaiņām, jūs nomoka alerģijas, migrēna, astma. Tas aizsargās, no kaitīgajiem starojumiem, āderēm, elektromagnētiskā lauka. Jūsu miegs būs dziļš un veselīgs!