Kas ir “MAGNOFLEX®”?

“MAGNOFLEX®” magnētiskā lauka produkti ir augstākās klases medicīnas izstrādājumi, kas palīdz novērst sāpes, uzlabot pašsajūtu un veselību bez jebkāda riska un blakusefektiem.

Pamatlicējs Verners Heizenbergs, fiziķis un Nobela prēmijas laureāts:

“Magnētiskais spēks ir elementāra enerģija, no kuras ir atkarīga visa organisma dzīvība.”


Kāpēc “MAGNOFLEX®”?

  • Pastriprina skābekļa piegādi šūnām un audiem, veicinot ātrāku sadzīšanu.
  • Stimulē asinsriti.
  • Aktivizē vielmaiņu.
  • Stiprina un aizsargā, kā arī regulē reģenerācijas procesus.
  • Harmonizē nervu sistēmu un psihi.

 

Atsauksmes

Kitija, Kuldīga

Mana vecmāmiņa mums ar māsu iegādājās virsmatraci un spilvenu. Atšķirība ir jūtama. Tagad varu ļoti labi gulēt. Kādreiz miegs bija ļoti traucēts. Pēc vairākiem gadiem izbaudu to, ka man vairs nesāp galva. Jūtams arī garastāvokļa uzlabojums, esmu smaidīgāka un vairs neesmu tik kašķīga. Tā kā māsai ir ceļa un muguras problēmas, viņa sāpes tikpat kā vairs nejūt. Paldies jūsu kompānijai par šo matraci un spilvenu! Beidzot mēs izbaudām labu miegu!

Mairita no Talsiem

Iegādājos matraci ar spilvenu, apmēram pusgadu jau guļu. Jūtos ļoti labi, kad guļu. Vairs nelauž muguru, kājās nemetas krampji. Vairs tik ļoti nesāp galva, esmu mierīgāka, neesmu tik nervoza. Darbā ļoti nogurstu, nevaru ne sagaidīt vakaru, kad tikšu gultā, jo tur ir tik labi, kad apguļos. Liekas, ka viss organisms atslābst. Paldies!

Māris Feldmanis

Es iegādājos matraci "Magnoflex’" savam dēlam. Agrāk viņš pa nakti krāca, bieži modās, murgoja. Tagad pavisam citādāka gulēšana. No rītiem nevar pat pamodināt. Tas viss, pateicoties matracītim, citus izskaidrojumus nevaru atrast. Šo brīnummatraci ieteiktu visiem, kam bēdīgi ar gulēšanu.