Par mums

Colorful Hexagon Mind Map.png

Produkti, kas palīdz dabiskā veidā

Ideja, izstrādāt un ražot dabiskus produtus, kas cilvēkiem un dzīvniekiem liek justies labi, veicina atveseļošanās procesus un mazina sāpes, bija tas iedvesmas avots, no kā veidojās mūsu uzņēmuma vēsture.

Mēs vienmēr pieturēsimies pie šīs idejas, lai sniegtu saviem klientiem produktus, kas var palīdzēt dabiskā veidā, uzlabojot veselību un dzīves kvalitāti kopumā.
 Uzņēmums ar 30 gadu pieredzi

Uzņēmuma aizsākumi meklējami 1985. gadā, kad tiek dibināts vācu uzņēmums “Orgaterm”, kuru pārstāv Francis Jozefs Budde.

1988.png

 

  • 1988.gadā- 7 patentu reģistrācija Minhenes Patentu valdē. Pētījumu izdošana par magnētiskā lauka terapijas efektivitāti un pasaules mēroga empīrisko datu izpēte ar zīmolu MAGNOFLEX®.
  • 1995.gadā- Papildus Vācijai MAGNOFLEX® produkti atrod jaunus klientus arī ASV, izmantojot tirdzniecības partnerus, kuri ir entuziastiski par produkta kvalitāti un efektivitāti.
  • 1997.gadā- Ieinteresētie partneri Šveicē, Austrijā, Luksemburgā, Beļģijā, Francijā, Holandē, Zviedrijā un Dānijā, kuri sāk piedāvāt MAGNOFLEX® produktus savās valstīs.
  • 1999.gads- Slovēnija, Horvātija, Serbija, Maķedonija, Melnkalne un Bosnija tagad ir to valstu vidū, kuras piedāvā MAGNOFLEX® produktus.
  • 2011.gadā- Veiksmīga MAGNOFLEX® produktu ieviešana Baltijas valstīs, Lietuvā, Latvijā. 


Kvalitāte ir mūsu prioritāte

Vācijas uzņēmums “Orgaterm” jau vairāk nekā 20 gadus izgatavo augstvērtīgus magnētiskās terapijas produktus, ievērojot jaunākos sasniegumus magnētiskā lauka terapijas nozarē, un tie tiek nepārtraukti pārbaudīti. Tie atbilst drošības un veselības standartiem, kas noteikti ES (2003/32/ES) un EEK (93/42/EEK) direktīvā.


Kāpēc mēs?

Mums ir svarīgi, lai Jūsu izvēle Jums uzlabotu dzīves kvalitāti, tāpēc mēs palīdzēsim izvēlēties tādus produktus, kuri patiešām ir nepieciešami un harmonē ar Jūsu individualitāti un vēlmēm.

Profesionāla izvēle - Jūsu ikdienas nepieciešamība

Mēs, visa Magnoflex komanda, pastāvīgi mācāmies un apgūstam, kā un kāpēc produkti strādā Jūsu labā: regulāri apmeklējam lielākās un prestižākās izstādes un apmācības visā pasaulē, lai Jums piedāvātu vislabāko!

Kvalitāte visās niansēs

Mēs strādājam tikai ar pārbaudītiem un profesionāliem sadarbības partneriem, tāpēc visi produkti, ko Jums piedāvājam, ir no augstvērtīgiem izejmateriāliem un ražoti pēc stingriem standartiem, iekļaujot jaunākos zinātniskos atklājumus par cilvēka veselību un labsajūtu.

Gādīga sadarbība – lojalitātes programma, piegāde, garantija

Mēs novērtējam to, ka izvēlaties profesionālas lietas ikdienas dzīves uzlabošanai, tāpēc vienmēr laipni un ar prieku darām visu, lai Jūs tās saņemtu ātri un ērti. Atlaides pastāvīgajiem klientiem, bezmaksas piegāde un garantija – tas viss ir Jūsu rīcībā.

Labāk vienreiz sajust nekā simtreiz dzirdēt

Mēs zinām, ka pat nejaušas tikšanās ir jaunu un vērtīgu atklājumu sākums, tāpēc labprāt meklējam un atrodam iespēju sarunāties ar Jums aci pret aci vai jaukā kompānijā. Pastāvīgi organizējam iespēju satikties ar domubiedriem, kas nu ir kļuvusi par jauku tradīciju mūsu darbiniekiem un viesiem: jaunas zināšanas, pieredze, pozitīvas emocijas un atklājumi.