Par mums

merkurita-lv-produkti-veselibai.png

Mēs strādājam Jūsu dzīves kvalitātes un komforta labā!

Mūs, “MERKURITA LV” komandu, apvieno vēlme ar savu ikdienas darbību Jums piedāvāt un atklāt to, ka patiesībā IR LIETAS, kas rūpējās par Jums ik dienu un, kas īpaši svarīgi, ik nakti – produkciju, kas labvēlīgi ietekmē veselību un dzīves kvalitāti: augstvērtīgus vilnas izstrādājumus un magnētiskā lauka terapijas produktus.

Ieraudzīt, atklāt un attīstīt

Uzņēmums un preču zīme “MERKURITA” tika izveidota 2003. gadā.
Jau vairāk nekā 10 gadus “MERKURITA” darbojas Latvijā, Lietuvā, Krievijas Federācijā.

Turpinājums jauniem atklājumiem

Pastāvīgi meklējām jaunumus, ko piedāvāt iedzīvotājiem veselības un komforta uzlabošanai. Apmeklējot izstādes Vācijā, tika nodibināti kontakti ar vācu uzņēmumu “Orgaterm”, kuru pārstāv Francis Jozefs Budde, kurš jau vairākus desmitus gadu piedāvāja ārstniecības produktus Vācijas iedzīvotājiem. Rezultātā līdz ar klientu atbalstu un ieinteresētību piedāvājumiem un profesionālu atbalstu, izmeklētajam preču klāstam piepulcinājām arī nu jau stabilu vietu ieņēmušos un sevi pierādījušos “MAGNOFLEX®” magnētu terapijas produktus.

Un kopš tā laika “MERKURITA LV” iedvesmo vēl daudzkārt satikties: ar klientiem, ar sadarbības partneriem, ar domubiedriem, lai ikviens varētu baudīt komfortablas dzīves priekšrocības.

MERKURITA LV vadītājs Ēriks Saukums:

“Ekskluzīvus vilnas izstrādājumus un vēlāk “MAGNOFLEX®” magnētiskā lauka terapijas produktu atklājums patiešām bija un ir liktenīgs, jo tas man pavēra pavisam citu pasauli, kurā lietas kalpo cilvēku labsajūtai, nevis otrādi. Laikam ejot, es arvien vairāk pārliecinājos, ka man, maniem tuviniekiem un Latvijas iedzīvotājiem nepieciešams šāda veida atbalsts: veselībai un sajūtām draudzīgas preces. Tā teikt, ar šādu darbību varu atgūt un saglabāt veselību lielam skaitam cilvēku!”

merkurita-komanda.png

KĀPĒC MĒS?

Katra satikšanās Jūsu dzīves komfortam un kvalitātei

Katrs vilnas izstrādājums un magnētiskā lauka terapijas produkts, ko Jums piedāvājam, ir pierādījums tam, ka pasaulē nav nenozīmīgu lietu, ka pareiza to izvēle patiesi palīdz uzlabot labsajūtu un pasaules uztveri tagad un ilgtermiņā. Mums ir svarīgi, lai Jūsu izvēle Jums uzlabotu dzīves kvalitāti, tāpēc mēs Jums palīdzēsim izvēlēties tādus produktus, kuri Jums patiešām ir nepieciešami un harmonē ar Jūsu individualitāti un vēlmēm.

Profesionāla izvēle - Jūsu ikdienas nepieciešamība

pic 1

Mēs, visa “Merkurita LV” komanda, pastāvīgi mācāmies un apgūstam, kā un kāpēc produkti strādā Jūsu labā: regulāri apmeklējam lielākās un prestižākās izstādes un apmācības visā pasaulē, lai Jums piedāvātu vislabāko!

Kvalitāte visās niansēs

pic 2Mēs strādājam tikai ar pārbaudītiem un profesionāliem sadarbības partneriem, tāpēc visi produkti, ko Jums piedāvājam, ir no augstvērtīgiem izejmateriāliem un ražoti pēc stingriem standartiem, iekļaujot jaunākos zinātniskos atklājumus par cilvēka veselību un labsajūtu.
Par to Jūs varat pārliecināties jau ar vienu pieskārienu vien.

Gādīga sadarbība – lojalitātes programma, piegāde, garantija

pic 3Mēs novērtējam to, ka izvēlaties profesionālas lietas ikdienas dzīves uzlabošanai, tāpēc vienmēr laipni un ar prieku darām visu, lai Jūs tās saņemtu ātri un ērti. Atlaides pastāvīgajiem klientiem, bezmaksas piegāde un garantija – tas viss ir Jūsu rīcībā.

Labāk vienreiz sajust nekā simtreiz dzirdēt

pic 4Mēs zinām, ka pat nejaušas tikšanās ir jaunu un vērtīgu atklājumu sākums, tāpēc labprāt meklējam un atrodam iespēju sarunāties ar Jums aci pret aci vai jaukā kompānijā. Pastāvīgi organizējam iespēju satikties ar domubiedriem, kas nu ir kļuvusi par jauku tradīciju mūsu darbiniekiem un viesiem: jaunas zināšanas, pieredze, pozitīvas emocijas un atklājumi.