Locītavu saites


MAGNOFLEX® magnētiskās saites uzlabos Jūsu ikdienas gaitas, dabīgi stimulējot parastās ķermeņa fiziskās aktivitātes, kā arī atvieglojot kustības un mazinot sāpes atveseļošanās periodā. 

Praksē magnētiskā lauka terapija veicina ārstēšanās procesus, tā iedarbība, ārstējot veselības traucējumus, ir nevis simptomātiska, bet cēloniska. Normalizējot šūnu darbību, tiek aktivizēti ķermeņa pašdziedināšanās procesi, kā arī normalizējas traucētās funkcijas. 

Elkoņa saite

Elkoņa saite palīdz pret sāpēm elkoņa apvidū, īpaši- muskuļu sāpēm, artrozei, sastiepumiem, sasitumiem, sasprindzinājumam elkoņa apvidū, reimatismam.

elkona saite

Plecu saite

Magnētu terapijas plecu saiti lieto, ja ir roku un plecu problēmas, kas rodas no artrozes un akūtiem traucējumiem, piemēram, sporta traumām, sastiepumiem un izmežģījumiem.

plecu saite

Rokas saite

Rokas saiti lieto, ja ir sūdzības saistībā ar epikondilītu (tenisa elkonis). To lieto arī pie reimatisma izraisītām slimībām, artrozes, roku un plaukstu asisnsrites traucējumiem, endēmām (uzkrājušies šķidrumi), cīpslu sastiepumiem, sasitumiem, pie atkārtotas audu ārstēšanas, krampjiem, hroniskām sāpēm.

rokas saite

Magnētiskā aproce

Aproci lieto, ja ir karpālā kanāla sindroms, akūtas un hroniskas plaukstas locītavu sāpes, asisnsrites traucējumi, reimatiskas sāpes, tūska un zilumi šajā vietā, keloīdu rētas, pirkstu tirpšana.

magnetiska aproce

Magnētiskais cimds

Magnētisko cimdu lieto gadījumos, ja ir akūtas un hroniskas rokas sāpes, reimatiskas sāpes, artroze, locītavu deformācijas, asinsrites traucējumi, cīpslu sastiepumi, sasitumi, kramji, rētu sāpes.

magnetiskais cimds

Pieres saite

Pieres saiti lieto, ja ir galvassāpes, migrēna, asinsvadu sašaurinājumi. Lietojot šo saiti tiek samazinātas ne tikai akūtas sāpes, bet arī tiek novērsti to cēloņi.Migrēnas gadījumā magnētiskie lauki var samazināt lēkmju biežumu. Magnētiskie lauki precīzi atbrīvo enerģiju, atjauno stabilu līdzsvaru un nomierinoši iedarbojas uz nervu sistēmu un psihi.

pieres saite

Relaksējošā magnētiskā maska

Relaksējošo masku lieto, ja ir alerģijas, siena drudzis, acu iekaisumi un asarošana, iesnas vai aizsprostoti deguna kanāli, migrēna, galvas sāpes, iekaisusi gļotāda, miega traucējumi, asinsrites traucējumi, pietūkums, nervu traucējumi.
Lieto kā profilaktisku līdzekli pret grumbām.

magnetiska maska

Kakla saite

Magnoflex kakla saite mazina muguras saspringumu, kakla un mugurkaula slimības, muskuļu un locītavu sāpes, ja ir sūdzības par reimatismu. Saite palīdz, ja ir galvas sāpes, kas rodas no skausta un, ja ir migrēna. Skausta saiti var lietot visas dienas garumā!

kakla saite

Mīkstā magnētiskā apkakle

Magnētisko apkakli lieto, ja ir alerģijas, siena drudzis, kakla sāpes, sinusa, gļotādas iekaisums, miega traucējumi, asinsrites traucējumi, pietūkums, kakla un skausta sasprindzinājums, nervu sasprindzinājumi, sāpes kakla rajonā. 

miksta apkakle

Lielā muguras josta

Magnoflex lielā muguras josta palīdzēs muskuļu, locītavu sāpēm, sasitumiem, spriedzei, krampjiem, asinsrites traucējumiem, reimatismam un citām muguras sāpēm, sasitumiem sportojot, gūžu locītavu slimībām, nieru slimībām.

liela muguras josta

Muguras josta

Magnoflex muguras jostu lieto, ja ir: 
-sūdzības par mugurkaula un muguras disku problēmām,
-muskuļu sāpes,
-sastiepumi,
-gūžas sāpes un sasprindzinājumi.

muguras josta

Vēdera saite

Vēdera saiti lieto, ja ir menstruālā perioda sāpes, vispārīgas vēdera sāpes, urīnceļu un urīnpūšļa slimības, lieto, kā profilaktisku līdzekli pret urīnpūšļa iekaisumu, kā terapeitisku līdzekli auglības veicinašanai. 

vedera josta

Apakšstilba saite

Apakšstilba saite palīdz pret kramjiem, vispārējām sāpēm, asinsrites traucējumiem, sasitumiem, ja ir uzkrājušies šķidrumi, cīpslu sastiepumiem, muskuļu sastiepumiem, apakšstilbu sastiepumiem, vēnu kaitēm.

apaksstilba saite

Augšstilba saite

Augšstilba saiti lieto, ja ir krampji, vispārīgas sāpes, asinsrites traucējumi, sasitumi, audu atkārtota ārstēšana, sakrājušies šķidrumi, cīpslu un citi sastiepumi.

augsstilba saite

Ceļa saite

Ceļa saiti lieto, ja ir ceļgala apvidus slimības, sasitumi, artroze (deģeneratīvas locītavu saslimšanas), edēmas, rētu nekroze, sporta savainojumi, un reimatisma slimības. 

cela saite

Potītes saite