Atsauksmes

Kitija no Kuldīgas:

Mana vecmāmiņa mums ar māsu iegādājās virsmatraci un spilvenu. Atšķirība ir jūtama. Tagad varu ļoti labi gulēt. Kādreiz miegs bija ļoti traucēts. Pēc vairākiem gadiem izbaudu to, ka man vairs nesāp galva. Jūtams arī garastāvokļa uzlabojums, esmu smaidīgāka un vairs neesmu tik kašķīga. Tā kā māsai ir ceļa un muguras problēmas, viņa sāpes tikpat kā vairs nejūt. Paldies jūsu kompānijai par šo matraci un spilvenu! Beidzot mēs izbaudām labu miegu!

Mairita no Talsiem:

Iegādājos matraci ar spilvenu un apmēram pusgadu jau guļu. Jūtos ļoti labi, kad guļu, vairs nelauž muguru, kājās nemetas krampji. Vairs tik ļoti nesāp galva, esmu mierīgāka, neesmu tik nervoza. Darbā ļoti nogurstu, nevaru ne sagaidīt vakaru, kad tikšu gultā, jo tur ir tik labi. Kad apguļos, liekas, ka viss organisms atslābst. Paldies.

Katja:

Iegādājos vienvietīgo matraci un spilvenu. Guļu ļoti labi, salīdzinot, kā gulēju. Ceļu sāpes ir remdējušās, no rīta pamostos izgulējusies un ar labu garastāvokli. Galvas sāpes ir pazudušas, esmu mierīgāka, neesmu vairs tik uzvilkta. Es esmu ļoti apmierināta ar iegādāto produktu un nenožēloju, ka paņēmu. Liels paldies par šo izstrādājumu!

Rudīte no Stendes:

Iegādājos spilvenu un matracīti. Galva nesāp, lietojot spilvenu. Spiediens normāls. No matrača lietošanas – nesāp vairs kājas, nesāp mugura, vakaros savilkti pleci, no rīta viss kārtībā. Esmu ļoti apmierināta. Tūskas no rīta vairs nav. Guļu labi.

Nade:

Esmu ļoti pateicīga SIA "Merkurita" par lielisko produkciju, kura patiešām dara brīnumus. Iepriekš naktī bieži modos, jo kājā jutu nepatīkamu tirpoņu. Kopš esmu iegādājusies "Merkuritas" apakšsegu un spilvenu, esmu aizmirsusi, ko nozīmē šī nepatīkamā sajūta. Paldies, vēlu jums veiksmi un ilgu darbību, jo tāda produkcija ir nepieciešama ikvienam cilvēkam.

Sindija no Rīgas:

Mamma uzdāvināja uz Ziemassvētkiem matraci un spilvenus. Sāku gulēt uz matrača un spilvena – ļoti jūtamas izmaiņas, garastāvoklis, veselības problēmas uzlabojās, bezmiegs un imūnsistēma atjaunojusies. Dzīvesprieks un veselība ir atjaunojusies. Viss beidzot ir uzlabojies, un arī draugam miegs ir uzlabojies, vairs nav murgu. No rīta pieceļoties ir jūtams dzīvesprieks un jūtu, ka esmu sprigana. Paldies mammai par labāko dāvanu man un draugam!

Māris Feldmanis:

Es iegādājos matraci "Magnoflex" savam dēlam. Agrāk viņš pa nakti krāca, bieži modās, murgoja. Tagad pavisam savādāka gulēšana. No rītiem nevar pat pamodināt. Tas viss, pateicoties matracītim, citus izskaidrojumus nevaru atrast. Šo brīnummatraci ieteiktu visiem, kam bēdīgi ar gulēšanu.

Elīna Strajuma:

Iegādājos virsmatraci, guļu loti labi, un ir pazudušas muguras sāpes.

Marija no Talsiem:

Iegādājos 2013. gadā jūnijā matraci "Magnoflex" un spilvenu "Diena un Nakts". Uzlabojās miega kvalitāte, pazuda osteohondroze un netirpst vairāk kājas. Mugura naktīs nesāp.

Māra Mieze:

Arī augustā iegādājos komplektu un esmu vairāk kā apmierināta. Iesaku iegādāties šos produktus. Kas var būt saldāks par miegu! :-)

Līvija no Vandzenes:

Iegādājos matraci 2013. gada februārī. Guļu labi, nesāp mugura, pleci, kājas. Mazinājās sāpes rokās. Ļoti laba enerģija. Palielinājusies imūnsistēma.

Silva:

Es 2012. gada novembrī, darba kolēģes uzaicināta, devos uz prezentāciju. Talsu nov., Laidzes pag., "Ķīvīškrogā" prezentāciju vadīja SIA "MERKURITA" pārstāve Līga, kas ļoti interesanti un pārliecinoši stāstīja par "Magnoflex" produkciju.

32 gadus strādāju par daiļdārznieci. Šajā darbā veicu visus darbus, kas saistīti ar apstādījuma ierīkošanu un kopšanu. Tas ir fizisks darbs jebkādos laika apstākļos. Bieži sāp mugura, tirpst rokas, gurst kājas, kā arī naktī nevarēju gulēt. No rīta nejutos atpūtusies. Naktī bieži modos, jo likās, ka ir auksti. Noklausoties stāstījumu par "Magnoflex" produkciju, visu redzot, visu apskatot, sapratu šī ir mana iespēja. Tā arī izlēmu iegādāties divvietīgo komplektu – virsmatraci, segu un divus spilvenus. Ar iegādāto komplektu esmu ļoti apmierināta. Un ne tikai es, bet arī mans dzīves draugs, kas pēc komandējumiem alkst atpūsties mūsu siltajā un ērtajā gultā. Apguļoties aizmiegam ātri. Nejūtam muguras sāpes, netirpst rokas. No rīta mostamies ar smaidu un jūtamies atpūtušies. Brīvdienās arī dienas laikā, ja māc nogurums, apguļos kaut uz īsu brītiņu – viss pāriet. Saviem bērniem parasti saku: "Guļu kā lācis, lecu kā stirna!" Liels paldies!!!