Atsauksmes

Imants Diedišķis:

Jūsu produkciju jau pirmo reizi iegādājos apmēram pirms pieciem gadiem.Magnetisko virsmatraci un spilvenu izmantoju joprojām.Jau pirmajā gadā tiku vaļā no kreisā pleca ostiohondrozes.Man matracis palīdz arī pie asinsvadu problēmām.Izmantoju arī vilnas segas.Esmu ar jūsu produkciju ļoti apmierināts.

Līvija. Tukuma nov.:

Esmu pateicīga jums par magnētu virsmatraci, ko lietoju jau vairākus gadus. Tiešām palīdz un ārstē. No 7 dažādu kaišu tabletēm ikdienas pirms 5 gadiem, šobrīd atlikusi tikai 1. Gan asinsspiediens tagad ir normā, gan nemokos ar bezmiegu vairs un arī locītavas vairs nesāp uz laika maiņām. Paldies Jums! Sirsnīgi iesaku visiem magnētu terapiju.

Olita Tumē:

Esmu jūsu kliente jau daudzus gadus. Virsmatracis ar magnētiem mūsu ģimenē ir goda vietā, jo palīdzējis visiem mājiniekiem. Lai jums laba veselība par šīm rūpēm, izglītojot mūs par magnētisko terapiju.

Indulis:

Lietoju matraci ar magnētiem, esmu apmierināts, zinu ka vajag sevi sargāt no āderēm un elektrotehnikas starojuma iedarbības! Iesaku!

Aija G.:

Paldies pārstāvim Rolandam, par jauko tikšanos Jelgavā. Ļoti izsmeļošs un aizraujošs stāstījums. Magnoflex produkcija ir ļoti noderīga ik vienam, paldies ka likāt aizdomāties par veselību un ar to saistītām lietām. 

Raisa Adamoviča:

Lietoju magnētu matraci jau vairākus gadus un esu ļoti apmierināta. Sirsnīgi iesaku to visiem, kam ir muguras problēmas. Man ļoti palīdz. Šodien prezentācijā Tukumā uzzināju par jauno gaisa jonizētāju. Krāšu naudu un noteikti pirkšu. Paldies!

Anita. Tukums:

Kā ilggadējie klienti varam teikt tikai to labāko par Magnoflex produkciju - izmantojam gan virsmatraci, gan autosēdekļa pārvalku un šodien prezentācijā iegādājāmies arī magnētiskaš iekšzoles veselības uzlabošanai. Esam patiesi jūsu piekritēji. Liels paldies, Lija!

Elita no Slampes:

Vislielākā pateicība Lijai par saturīgo un izzinošo pasākumu Tukumā! iegādājāmies divguļamo magnētu virsmatraci Magnoflex un esam priecīgi. Tas ir tieši tas, ko meklējām veselības uzlabošanai ar vīru. Veiksmi jums un veselību! paldies!

Liene G.:

Lietojam ģimenē magnētisko vismatraci jau 3 gadus. Esam ļoti apmierināti un labi jūtamies. Tiešām palīdz uzturēt labu veselību un možu garu. Paldies jums!

Dainis Krūmiņš:

Uzzināju tik daudz agrāk nezināmas man informācijas par magnētu terapiju, ka nopirku mums divguļamo komplektu. Paldies Tukuma pārstāvei Lijai! Bija jauks pasākums.

Arnis:

Bijām Jūsu prezentācijā, kas mums ļoti patika. Iegādājos madraci ar magnētu un esu laimīgs, jo beidzot varu normāli izgulēties. Super!

Anastasija Leppo:

Mana vecmamma lieto magnoflex komplektu jau vairāk par gadu un ir priecīga par to, jo vairs nesāp kājas un miegs ir uzlabojies. Šo komplektu iegādājās ļoti foršā pasākumā Rēzeknē, kuru vadīja Rolands. Patīkami pārsteidza tas, ka dāvanā pie šī komplekta vecmamma saņēma vilnas segu, bet man tika orandžs lietussargs!

Kitija no Kuldīgas:

Mana vecmāmiņa mums ar māsu iegādājās virsmatraci un spilvenu. Atšķirība ir jūtama. Tagad varu ļoti labi gulēt. Kādreiz miegs bija ļoti traucēts. Pēc vairākiem gadiem izbaudu to, ka man vairs nesāp galva. Jūtams arī garastāvokļa uzlabojums, esmu smaidīgāka un vairs neesmu tik kašķīga. Tā kā māsai ir ceļa un muguras problēmas, viņa sāpes tikpat kā vairs nejūt. Paldies jūsu kompānijai par šo matraci un spilvenu! Beidzot mēs izbaudām labu miegu!

Mairita no Talsiem:

Iegādājos matraci ar spilvenu un apmēram pusgadu jau guļu. Jūtos ļoti labi, kad guļu, vairs nelauž muguru, kājās nemetas krampji. Vairs tik ļoti nesāp galva, esmu mierīgāka, neesmu tik nervoza. Darbā ļoti nogurstu, nevaru ne sagaidīt vakaru, kad tikšu gultā, jo tur ir tik labi. Kad apguļos, liekas, ka viss organisms atslābst. Paldies.

Katja:

Iegādājos vienvietīgo matraci un spilvenu. Guļu ļoti labi, salīdzinot, kā gulēju. Ceļu sāpes ir remdējušās, no rīta pamostos izgulējusies un ar labu garastāvokli. Galvas sāpes ir pazudušas, esmu mierīgāka, neesmu vairs tik uzvilkta. Es esmu ļoti apmierināta ar iegādāto produktu un nenožēloju, ka paņēmu. Liels paldies par šo izstrādājumu!

Rudīte no Stendes:

Iegādājos spilvenu un matracīti. Galva nesāp, lietojot spilvenu. Spiediens normāls. No matrača lietošanas – nesāp vairs kājas, nesāp mugura, vakaros savilkti pleci, no rīta viss kārtībā. Esmu ļoti apmierināta. Tūskas no rīta vairs nav. Guļu labi.

Nade:

Esmu ļoti pateicīga par lielisko produkciju, kura patiešām dara brīnumus. Iepriekš naktī bieži modos, jo kājā jutu nepatīkamu tirpoņu. Kopš esmu iegādājusies apakšsegu un spilvenu, esmu aizmirsusi, ko nozīmē šī nepatīkamā sajūta. Paldies, vēlu jums veiksmi un ilgu darbību, jo tāda produkcija ir nepieciešama ikvienam cilvēkam.

Sindija no Rīgas:

Mamma uzdāvināja uz Ziemassvētkiem matraci un spilvenus. Sāku gulēt uz matrača un spilvena – ļoti jūtamas izmaiņas, garastāvoklis, veselības problēmas uzlabojās, bezmiegs un imūnsistēma atjaunojusies. Dzīvesprieks un veselība ir atjaunojusies. Viss beidzot ir uzlabojies, un arī draugam miegs ir uzlabojies, vairs nav murgu. No rīta pieceļoties ir jūtams dzīvesprieks un jūtu, ka esmu sprigana. Paldies mammai par labāko dāvanu man un draugam!

Māris Feldmanis:

Es iegādājos matraci "Magnoflex" savam dēlam. Agrāk viņš pa nakti krāca, bieži modās, murgoja. Tagad pavisam savādāka gulēšana. No rītiem nevar pat pamodināt. Tas viss, pateicoties matracītim, citus izskaidrojumus nevaru atrast. Šo brīnummatraci ieteiktu visiem, kam bēdīgi ar gulēšanu.

Elīna Strajuma:

Iegādājos virsmatraci, guļu loti labi, un ir pazudušas muguras sāpes.

Marija no Talsiem:

Iegādājos 2013. gadā jūnijā matraci "Magnoflex" un spilvenu "Diena un Nakts". Uzlabojās miega kvalitāte, pazuda osteohondroze un netirpst vairāk kājas. Mugura naktīs nesāp.

Māra Mieze:

Arī augustā iegādājos komplektu un esmu vairāk kā apmierināta. Iesaku iegādāties šos produktus. Kas var būt saldāks par miegu! :-)

Līvija no Vandzenes:

Iegādājos matraci. Guļu labi, nesāp mugura, pleci, kājas. Mazinājās sāpes rokās. Ļoti laba enerģija. Palielinājusies imūnsistēma.

Silva:

32 gadus strādāju par daiļdārznieci. Šajā darbā veicu visus darbus, kas saistīti ar apstādījuma ierīkošanu un kopšanu. Tas ir fizisks darbs jebkādos laika apstākļos. Bieži sāp mugura, tirpst rokas, gurst kājas, kā arī naktī nevarēju gulēt. No rīta nejutos atpūtusies. Naktī bieži modos, jo likās, ka ir auksti. Noklausoties stāstījumu par "Magnoflex" produkciju, visu redzot, visu apskatot, sapratu šī ir mana iespēja. Tā arī izlēmu iegādāties divvietīgo komplektu – virsmatraci, segu un divus spilvenus. Ar iegādāto komplektu esmu ļoti apmierināta. Un ne tikai es, bet arī mans dzīves draugs, kas pēc komandējumiem alkst atpūsties mūsu siltajā un ērtajā gultā. Apguļoties aizmiegam ātri. Nejūtam muguras sāpes, netirpst rokas. No rīta mostamies ar smaidu un jūtamies atpūtušies. Brīvdienās arī dienas laikā, ja māc nogurums, apguļos kaut uz īsu brītiņu – viss pāriet. Saviem bērniem parasti saku: "Guļu kā lācis, lecu kā stirna!" Liels paldies!!!